KURSY ARTYSTYCZNE

Prowadzimy w naszej szkole bezpłatne Kursy Artystyczne

Poniżej znajduje się lista nadchodzących wydarzeń, prosimy sprawdzić daty i godziny kursów.

__________________________________________________________________________

ZAJĘCIA ODWOŁANE (z powodu zaostrzającej się sytuacji pandemicznej w Regionie.)

KURSY ARTYSTYCZNE – PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
19 PAŹDZIERNIKA (poniedziałek) od 14:00 – 17:00 zapraszamy na spotkanie z grafiką projektową.  

Jeżeli myślisz o projektowaniu stron internetowych, ilustracji, tworzeniu plakatów czy opracowywaniu identyfikacji wizualnej dla firm i instytucji w postaci znaków graficznych, a może marzysz o zaprojektowaniu unikatowej formy samochodu przyszłości lub niepowtarzalnego kształtu produktu codziennego użytku to kierunek projektowanie graficzne w naszym Liceum Plastycznym jest dla Ciebie.
Zajęcia poprowadzi Profesor Adam Janicki, absolwent naszego plastyka oraz ASP w Katowicach, twórca minimalistycznych plakatów oraz autor nowoczesnych, konceptualnych monochromatycznych obrazów inspirowanych tradycyjnym malarstwem europejskim.

Na zajęcia należy przygotować: szkicownik, dowolne narzędzia rysunkowe (ołówki, mazaki, kredki, cienkopisy)

———————————————————————————————————————————-

KURSY ART – MALARSTWO
8 PAŹDZIERNIKA (czwartek) 15:00-18:00
Drodzy Ósmoklasiści jeżeli lubicie malować, chcielibyście rozwinąć swój warsztat malarski, myślicie o tworzeniu obrazów, projektowaniu murali lub ilustracji mamy dla Was bezpłatne kursy artystyczne przygotowujące do egzaminów praktycznych do naszego Liceum Plastycznego.
Zapraszamy 8 października na zajęcia z malarstwa sztalugowego, które poprowadzi Pani Profesor Ewa Zajler – Płatek, absolwentka ASP w Krakowie, malarka – abstrakcjonistka, doceniana na wielu wystawach w Polsce i za granicą, która swymi obrazami wprowadza nas w świat harmonii barw i kształtów.
Na zajęcia należy przygotować: brystol B3 (50×35), farby wodne, pędzle różnej grubości, paletę, pojemnik na wodę, ręcznik kuchenny, klamerki do brystolu.

_

Serdecznie zapraszamy, o ewentualnych zmianach postaramy się informować na bieżąco.