Nauczyciele i Pracownicy

portretdyr

Dyrektor Zespołu Szkół nr 18 mgr Wojciech Werner

Wicedyrektor mgr Joanna Dzida

Wicedyrektor mgr Jadwiga Sypień-Wyżgolik

Kierownik artystyczny mgr Małgorzata Wasung-Kurzyca

LEGENDA

SP – nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 35

OSSP – nauczyciel Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych

LP – nauczyciel Liceum Plastycznego

Nauczanie zintegrowane

Ewa Widok-SP

Justyna Wysocka-SP

Jadwiga Nowak-SP

Język polski

Aleksandra Przybyła-LP

Joanna Chmiel-OSSP

Marta Wieczorek-SP, OSSP

Lilianna Winter-SP, OSSP

Język angielski

Ewa Olesz-Grelowska-SP

Bożena Paszkiewicz-Nosal-OSSP, LP

Łukasz Kansy-OSSP, LP

Język niemiecki

Joanna Czuma-Sitek-OSSP, LP

Język francuski

Agnieszka Jakubiak-Szczygieł-OSSP, LP

Historia/Historia i społeczeństwo

Wojciech Werner-OSSP

Marek Smuda-SP,OSSP,LP

Edukacja dla bezpieczeństwa

Wojciech Werner-OSSP, LP

Wiedza o społeczeństwie

Wojciech Werner-OSSP, LP

Matematyka

Ewa Kalarus-SP, OSSP

Katarzyna Czapla-OSSP, LP

Jadwiga Sypień-Wyżgolik-SP

Elżbieta Maciążek-SP

Fizyka, Chemia

Jadwiga Sypień-Wyżgolik-LP

Gabriela Mocek-Bednarczyk-OSSP, LP

Biologia, Przyroda

Barbara Nocoń-SP, OSSP, LP

Geografia

Joanna Czuma-Sitek-OSSP, LP

Religia

Barbara Ogórek-SP, OSSP

ks.Andrzej Kubat-SP, OSSP, LP

Etyka

Dariusz Kaczmarczyk-SP, OSSP, LP

Informatyka/ Techniki komputerowe/Zajęcia komputerowe

Joanna Dzida-SP

Józef Grzegorczyk-SP, OSSP, LP

Zajęcia techniczne

Małgorzata Świderska-Adamiok-SP

Plastyka

Maria Cichoń-SP

Alicja Hałaszuk-SP

Wychowanie fizyczne

Małgorzata Borowska-SP, OSSP

Magdalena Owczarek-SP, LP

Mirosław Kniaś-OSSP, LP

Wychowanie do życia w rodzinie

Aleksandra Potoczny-Gajewska-SP, OSSP

Historia sztuki

Elżbieta Dębowska-LP

Aleksandra Gorzelik-OSSP, LP

Rysunek  i malarstwo

Małgorzata Wasung-Kurzyca-LP

Ewa Zajler-Płatek-OSSP, LP

Małgorzata Wieczorek-OSSP, LP

Maria Cichoń-OSSP, LP

Rzeźba

Małgorzata Malczyk-OSSP, LP

Danuta Kurdziel-Kasprzyk-LP

Podstawy projektowania

Piotr Proba-LP

Tomasz Szulik-OSSP, LP

Projektowanie multimedialne

Piotr Proba-OSSP, LP

Adam Janicki-OSSP, LP

Podstawy fotografii i filmu

Alicja Hałaszuk-OSSP, LP

Specjalność artystyczna – projektowanie graficzne

Piotr Proba-OSSP, LP

Adam Janicki-OSSP, LP

Specjalność artystyczna – aranżacja przestrzeni

Aleksandra Kamińska-OSSP, LP

Elżbieta Błeszyńska-LP, OSSP

Specjalność artystyczna – fotografia

Alicja Hałaszuk-OSSP, LP

Beata Mendrek-OSSP

Nauczyciel zawodu

Lech Poeche-LP, OSSP

Pedagog szkolny

Katarzyna Zamarlik-Wróbel-SP, OSSP, LP

Psycholog szkolny

Marta Batruch-SP, OSSP, LP

Nauczyciel rewalidacji

Joanna Kowalczuk-SP, OSSP, LP

Nauczyciel bibliotekarz

Agnieszka Madziara-Zenger-SP, OSSP, LP

Nauczyciel świetlicy

Danuta Kupka

Magdalena Owczarek

Agnieszka Jakubiak-Szczygieł

Joanna Kowalczuk

Pracownicy administracji

Famulicka  Bożena-kierownik gospodarczy

Chmielewska Elżbieta-specjalista ds. uczniowskich

Laszek  Aleksandra-główna księgowa

Szulik Dorota-specjalista ds. płac

Małgorzata Słowikowska-asystent nauczyciela

Sylwia Halicka-asystent nauczyciela

Pracownicy obsługi

Golińska  Gabriela

Pawlik Marta

Namysło Róża

Nowak Karina

Szeliga Joanna

Smolczyk Elżbieta

Błażyca Beata

Mosler Izabela

Klimaszewski Jan

Dańczyk Werner

Kliś Jerzy